Fit for the future
Geert-Jan Waasdorp heeft voor het vakblad Loopbaanvisie een interessant artikel geschreven genaamd: Is de loopbaanprofessional ‘fit for the future’?
Een korte samenvatting
Los van het persoonlijke leed, is de coronacrisis natuurlijk een geweldige businessaanjager voor de loopbaanprofessional. In een nooit eerder vertoond tempo, zal de werkloosheid groeien naar een hoogte die wij in ons leven niet eerder hebben meegemaakt. Dat betekent veel business, mooie omzetten, een beter uurtarief en volle agenda’s. Die coronacrisis kan zakelijk gezien niet lang genoeg duren nu de komende jaren weer massaal zal worden ingezet op bij- en omscholen, NL leert door, reorganisaties, sociale plannen, begeleiding van werkzoekenden en intersectorale mobiliteit.
Download het artikel: Is de loopbaanprofessional ‘fit for the future’?
Het artikel kun je aanvragen via onderstaand formulier:

Geert-Jan Waasdorp
Geert-Jan Waasdorp is oprichter van Intelligence Group, de Academie voor Arbeidsmarktcommunicatie en Werf&.
Met een nuchtere, onafhankelijke, praktische en feitelijke kijk op de arbeidsmarkt adviseert Geert-Jan werkgevers, variërend van doelgroepgerichte werving, employability tot en met internationale recruitmentvraagstukken